Gözler anlatır

McDonald's'tan bir McDelivery kuryesi kapıyı çaldığında gerçekleşmesi beklenen ritüellere ayna tutan kampanya.

07.06.2021 - 11:12 | Simge Şenses

Gözler anlatır

McDonald’s, İngiltere’deki tüketicilerini Just Eat ve Uber Eats uygulamalarıyla evlerine daha çok sipariş vermeye teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği yeni kampanyasında, teslim alınan McDonald’s ürünlerinin tüketicilerin gözlerinde yarattığı heyecan, keyif, stres, kıskançlık gibi çeşitli duygulara odaklanıyor.

Beklenen sipariş geldiğinde eve hâkim olan heyecan, kalan son McNugget’ı kimin yiyeceğinin bilinmemesinin yarattığı stres gibi duyguları en iyi gözlerin anlattığına dikkat çeken kampanya, Leo Burnett Londra imzası taşıyor.

McDonald’s Pazarlama ve Medya Direktörü Steve Howells’ın kampanyayla ilgili açıklamasıysa söyle: “Bir McDelivery’nin sadece favori McDonald’s lezzetiniz için gelişen bir dürtüye cevap vermekle ilgili olmadığını biliyoruz. Kampanyamız, McDelivery geldiğinde her hanenin sahip olduğu ritüeller hakkında ve müşterilerimizin bizimle olan bu eşsiz ilişkisini kutluyor.”

KÜNYE

  • Reklamveren: McDonald's
  • Reklam Ajansı: Leo Burnett Londra
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.