Toyota’dan kahramanlara madalyalı teşekkür

Markadan coronavirus'le ön saflarda mücadele edenlere saygı duruşu.

04.05.2020 - 17:20 | Sencer Uçar

Toyota'dan kahramanlara madalyalı teşekkür

2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nın uzun soluklu sponsoru Toyota, her ne kadar bu yıl hiçbir sporcu madalya alamayacak olsa da, coronavirus’le ön saflarda mücadele eden çalışanların kahramanlık madalyası hak ettiği fikrinde.

Ajansı The&Partnership işbirliğiyle Avrupa’da hayata geçirdiği yeni kampanyası Kahramanlık Madalyası ile odağını spor organizasyonlarından coronavirus’le mücadeleye çeviren marka, geleceğin madalyalı sporcularını alkışlamadan önce podyumda bu zor günlerde fedakârlık gösteren kahramanları ağırlıyor.

Toyota Motor Avrupa Marka İletişimi Başkanı Dario Giustini, kampanyayı, “2020 Yaz Olimpiyat Ve Paralimpik Oyunları’nın önümüzdeki yaza ertelenmesi, coronavirus’le mücadele kapsamında zorunlu bir karardı. Kahramanlık Madalyası kampanyamızla, biz de Avrupa’da coronavirus’le ön saflarda mücadele eden çalışanlara saygılarımızı sunmak ve onların olağanüstü adanmışlık ve cesaretlerine minnettarlığımızı ifade etmek istedik. Onlar günümüzün gerçek kahramanları ve özel madalya hak ediyorlar” sözleriyle değerlendirdi.

The&Partnership ECD’si Andre Moreira ise, “Bu yıl olimpiyat madalyası olmayacak ancak ön saflarda altın madalya hak eden pek çok kahraman var. Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları sponsoru olarak Toyota’nın bu kahramanları övmesi ve ödüllendirmesi gerektiğini düşündük” yorumunda bulundu.

KÜNYE

  • Reklamveren: Toyota
  • Reklam Ajansı: The&Partnership
Kaynak: Lbbonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.