MediaCat

Tofaş’ta görev değişimi

Fiat Pazarlama Direktörü Özgür Süslü’nün sorumluluk alanı genişledi.

Tofaş’ta görev değişimi

Tofaş çatısı altında temsil edilen Alfa Romeo ve Jeep markaları ile Fer Mas Oto Ticaret A.Ş. üst yönetimlerinde değişiklik gerçekleşti. Buna göre, Nisan 2018’den bu yana Fiat Pazarlama Direktörü olarak görev alan Özgür Süslü, mevcut görevine ek olarak Alfa Romeo ve Jeep Marka Direktörü ve Fer Mas Oto Ticaret A.Ş. Şirket Müdürü olarak atandı. Süslü, yeni sorumluluklarını 1 Kasım itibarıyla üstlenecek.

2014 yılından bu yana sürdürdüğü Fer Mas Oto Ticaret A.Ş Şirket Müdürlüğü görevine ek olarak 2017 yılından bu yana Alfa Romeo ve Jeep Marka Direktörlüğü görevlerini yürüten Sinan Saip Bel ise kariyerini farklı bir alanda sürdürecek.

Lisans eğitimini 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından kariyerine İtalya’da Fiat Fiat Grubu Yönetici Yetiştirme Programı’yla adım atan Özgür Süslü, dört yıl sonrasında Türkiye’ye döndü ve 2002 – 2006 yılları arasında Tofaş’ta ürün geliştirme ve ürün müdürü pozisyonlarında görev yaptı. Fiat Linea, Doblo ve Fiorino gibi ürünlerin geliştirilmesinde ve pazara sunulmasında rol alan Süslü, daha sonrasında kariyerine pazarlama alanında devam etti ve 2006 – 2010 yılları arasında Fiat Hafif Ticari Araçlar Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. Sonrasında 2016 yılına kadar Fiat Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Süslü, aynı yıl İtalya’ya transfer oldu. İtalya’da Fiat Chrysler Automobiles Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki Egea/Tipo pazarlama faaliyetlerini yürüten Süslü, son olarak Fiat, Abarth ve Lancia markalarının bölgesel fiyatlandırma sorumluluğunu üstlenmişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.