Titrifikir’e taze kan

Ajans, ekibini iki yeni isimle güçlendirdi.

27.07.2018 - 10:08 | MediaCat

Titrifikir'e yeni marka

Son olarak GTB İstanbul bünyesinde art direktör olarak çalışan Aren Selvioğlu Head of Art, TBWA\Istanbul Kreatif Grup Başkanı Emir Yüksel de kreatif direktör unvanlarıyla Titrifikir ailesine katıldı.

Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan Aren Selvioğlu, kariyerine 2004 yılında Y&R Reklamevi’nde sanat yönetmeni olarak adım attı. Titrifikir bünyesine katılmadan önce Sırasıyla Team Red, Alametifarika, UltraRPM, Leo Burnett İstanbul ve GTB İstanbul’da görev alan Selvioğlu; Avea,Vodafone, Samsung, Aygaz, İddaa, Burger King, Kimberly-Clark, Danone, Daikin, Brisa, Eczacıbaşı, Doğadan, Pakmaya, Canbebe, Orkid ve Ford gibi markalar için çalıştı. Selvioğlu’nun Cannes Lions, Epica, Golden Drum, Felis Ödülleri, LIA, Eurobest, D&AD ve Kristal Elma gibi yarışmalardan birçok ödülü bulunuyor.

Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Emir Yüksel, kariyerine 2006 yılında Y&R Reklamevi’inde reklam yazarı olarak başladı. Sonrasında sırasıyla Medina Turgul DDB, Rafineri ve TBWA\Istanbul bünyesinde çalışan Yüksel; Avea, Aygaz, Unilever, Henkel, Akbank, Yapı Kredi, BMW, Tadım, TTNET, Tivibu ve Türk Telekom gibi markalar için çalıştı ve Felis Ödülleri, Kırmızı Ödülleri ve Kristal Elma gibi yarışmalarda ödül ve dereceler kazandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.