TIME’dan 2 nesil için 2 Star Wars kapağı

R2D2 mu BB-8 mi?

04.12.2015 - 14:44 | Arzu Nilay Kocasu

Time'dan 2 nesil için 2 Star Wars kapağı

Star Wars’un yedinci ve son filmi Star Wars: The Force Awakens’ın (Star Wars: Güç Uyanıyor) milyonlarla buluşmasına iki haftadan az bir süre kaldı.

Pek çok nesilde ortak bir heyecan duygusu yaratmayı başaran ender yapımlardan biri olan serinin son filmi şerefine Star Wars’a selam duran markaların arasına katılan TIME dergisi, 14 Aralık’ta yayımlayacağı sayısının kapağını -daha doğrusu kapaklarını- Star Wars’a ayırdı.

İki nesil için iki farklı kapak tasarlayan dergi, Star Wars efsanesinin kimi zamanlar gölgeler arasında kalan, kıymeti her zaman bilinmeyen droid’lerini kapağında onurlandırarak serinin tüm filmlerinde maceraların göbeğinde olan yadigar R2D2 ile yedinci filmle birlikte izleyicilerle tanışacak BB-8’i kapaklarına taşıdı.

Twitter videolarının yanı sıra internet sitesinde fotoğraf çekiminin sahne arkası görüntülerini yayınlayan dergi, aynı zamanda okurları için hazırladığı ufak bir anketle hangi kapağın daha çok tercih edildiğini oyluyor.

Videoya aşağıdan, ankete ise buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Journal du Geek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.