Time Inc.’e yeni CEO

Time Warner, yayıncılık kolu Time Inc.'in CEO'luğuna Joseph Ripp'in getirildiğini açıkladı.

23.07.2013 - 10:21 | Ali Kuru

Time Inc.'e yeni CEO

Time Warner‘dan yapılan bir duyuru ile grubun yayıncılık kolu Time Inc.‘e CEO olarak Joseph Ripp‘in getirildiği açıklandı.

Time Inc.'e yeni CEOAdvertising Age‘in haberinde, halen OneSource Information Services isimli iş informatiği firmasının CEO’su olan Ripp’in bu görevinden önce Time inc.’de kıdemli başkan yardımcısı ve CFO olarak, Time Warner’da yürütücü başkan yardımcısı ve CFO olarak ve America Online’da ise yönetim kurulu üyesi yardımcısı olarak görev yaptığı ifade ediliyor.

Ripp’e görevi devredecek olan Laura Lang‘in Ocak 2012’de göreve başladığını ve sadece 14 ay sonra değiştirilmesine karar verildiğini vurgulayan Advertising Age, Lang’den önceki CEO’nun da beşinci ayını doldurmadan görevden ayrıldığına dikkat çekiyor. Dergi, şirketin karasız gidişatının önüne geçilmesi için çalışanların, yeni CEO’nun daha uzun sürede görevde kalmasını umacaklarını ifade ediyor.

Kaynak: Advertising Age, Fotoğraflar: naldomundim@flickr ve Advertising Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.