TikTok’tan yaratıcılık yarışması

Platform, Cannes Lions'ta boy gösteremeyen içerik üreticileri için özel bir yarışma düzenliyor.

15.06.2021 - 12:13 | Simge Şenses

TikTok'tan yaratıcılık yarışması

TikTok, platformundaki videolar önümüzdeki hafta gerçekleşecek Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde dağıtılacak ödül kategorilerine uymasa da içerik üreticilerinin yaratıcılığını kutlamaktan geri kalmayarak #CreativityForGood etiketiyle yeni bir yarışma başlattığını duyurdu.

Tiktok'tan yaratıcılık yarışması

Kullanıcılarını kendi seçtikleri bir kâr amacı gütmeyen kuruluş için TikTok tarzında oluşturulmuş yaratıcı kampanyalar üretmeye ve #CreativityForGood etiketiyle paylaşmaya çağıran platform, aynı zamanda ortaklık kurduğu dört sivil toplum kuruluşunun her birine de 50’şer bin dolar bağışta bulunacak: Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri Federasyonu, kız çocuklarının eğitimine katkıda bulunan Malala Fonu ve dünyanın dört bir yanında ağaçlandırmayı artırmak üzere çalışan One Tree Planted.

TikTok, yarışmaya davet ettiği kullanıcılarına şöyle sesleniyor: “Bu yarışmanın amacı, her yıl Cannes Lions’ın yaptığı gibi, sanatçılığı, ifade kabiliyetini, bireyselliği sergilemek ve TikTok topluluğuna da vizyonlarını ortaya koymaları için bir alan açmak. Katılımcılardan kalıpların dışında düşünmelerini ve kendi seçtikleri kâr amacı gütmeyen kuruluşa dikkat çekmek için yeni, eğlenceli ve benzersiz yollar hayal etmelerini istiyoruz.”

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.