MediaCat

Tiguan varsa endişe yok

Volkswagen’dan sürücülerin en yaygın korkularına yeni Tiguan’la çözüm sunan kampanya.

Tiguan varsa endişe yok

Paralel park performanslarını değerlendiren gözler, kalabalık dönel kavşaklar, kesişen otoyollar ve telefonlarından gözlerini ayırmadan yola atlayan yayalar trafikte sürücülere gergin anlar yaşatabilir.

Volkswagen, yeni kampanyasında sürücülerin korkulu rüyası haline gelen bu başlıkları birer korku filmi temasına dönüştürüyor.

DDB Sydney’in yaratıcı fikri ve sanatçı Matt Ryan Tobin’in ustalığıyla hazırlanan reklam filmi ve açıkhavada yerlerini alan afişler, 2021 model yeni Tiguan’ın gelişmiş özelliklerinin bu yaygın yol korkularının üstesinden gelmek için biçilmiş kaftan olduğunu vurguluyor.

DDB Kreatif Direktörü Tim Woolford, “Araç kullanmanın bazen ne kadar korkutucu olabileceğine dair gerçeklere odaklandık” diyor ve ekliyor: “Kampanya ise tamamen en iyi içgörüleri toplamak ve bunları Tiguan’ın teknolojisiyle eşleştirip eşleştiremeyeceğimizi görmekle ilgiliydi.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.