THY’ye yeni e-ticaret müdürü

Özellikle Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlaması, Pazarlama Trendleri üzerine çalışmalarını sürdüren...

19.12.2008 - 14:48 | MediaCat

Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nın Yeni E-Ticaret Müdürü oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker’in danışmanlık departmanında müdür pozisyonunda görev yapan Zerey, grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama danışmanlığı kapsamında birçok projenin başında yer aldı.

Özellikle Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlaması, Pazarlama Trendleri üzerine çalışmalarını sürdüren Zerey aynı zamanda Bilgi Üniversitesi MBA Programları’nda “Business 2.0: Digital Age Business” dersi veriyor. Yüce Zerey’in Pazarlama Trendleri, Pazarlama Blog’unda pazarlama trendleri, digital pazarlama dinamikleri ve sosyal medya pazarlaması üzerine yazılarına devam ediyor. Yüce Zerey aynı zamanda Digital Age dergisine katkıda bulunan yazarlar arasında.