Yılbaşında 25 milyon YTL size çıksa ne yapardınız?

25 Milyon YTL'lik Yılbaşı Büyük İkramiyesi size çıksa ne yaparsınız sorusunun cevapları www.25milyon.com'da yarışıyor...

19.12.2008 - 14:58 | MediaCat

25 Milyon YTL’lik Yılbaşı Büyük İkramiyesi size çıksa ne yaparsınız sorusunun cevapları www.25milyon.com’da yarışıyor, en çok beğenilen hayaller sahiplerine ödüller kazandırıyor.

“Uzaya Giden İlk Türk Olurdum”, Hollywood’da Süper Tarihi Bir Türk Filmi Çekerdim” gibi birbirinden ilginç hayallerini 25Milyon.com’da paylaşan size ziyaretçileri hem hayal kurmanın keyfini yaşıyor hem de hayalleri ile yarışıyorlar.

26 Aralık’a kadar devam edecek olan yarışmada, yayınlanan hayaller diğer ziyaretçiler tarafından oylanıyor ve en çok oy alan hayalin sahibi haftanın ödülü kazanıyor.

Alem FM’den Nihat Sırdar ve Lig Radyo’dan Mehmet Ayan’ın da aralarında bulunduğu jüri üyelerinin tüm haftalar arasından seçeceği hayalin sahibi ise yarışma sonunda Vespa motosiklet kazanıyor.

Ayrıntılı bilgi www.25milyon.comda.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.