MediaCat

THY’den ‘food porn’ dünya atlası

Marka, Messi ve Drogba’lı kampanyası #EpicFood’u özel bir mikrosite ile destekliyor.

THY’den ‘food porn’ dünya atlası

Geride bıraktığımız Kasım ayında dünyaca ünlü futbol yıldızları Lionel Messi ve Didier Drogba‘yı aynı reklam filminde buluşturan Türk Hava Yolları, ikilinin dünyanın en ilginç lezzetlerini tatmak için yürüttüğü yarışa tüm gezginleri ortak etmeyi amaçlıyor.

Markanın “Diğer tüm havayollarından daha fazla lezzete uçuyoruz” sloganıyla yürüttüğü kampanya çerçevesinde yayına alınan özel mikrosite, lezzet avcılarına kılavuzluk edecek bir kaynak oluşturmaya aday görünüyor. epicfoodmap.com ziyaretçileri kendi keşiflerini siteye ekleyebiliyor, diğer gezginlerin favori yemeklerini fotoğraflarıyla birlikte görüntüleyebiliyor.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

THY'den 'food porn' dünya atlası

Sitede her girdi ile birlikte sunulan “Discover with Turkish Airlines” bağlantıları ile ziyaretçilere avantajlı uçuş fırsatları sunuluyor. Ayrıca, Didier Drogba ve Lionel Messi tarafından seçilecek “ağızları en çok sulandıran” fotoğrafın sahibi, reklam filminde gösterilen 5 lokasyona bilet kazanma şansı yakalıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.