THY konkur sonucunun şifresi çözüldü

Türk Hava Yolları Dijital Pazarlama Ajansı'nı seçmek için açtığı konkur sonuçlandı...

04.08.2009 - 10:23 | MediaCat

Türk Hava Yolları Dijital Pazarlama Ajansı’nı seçmek için açtığı konkur sonuçlandı. Digital McCann http://www.digithell.net/ blogunda konkuru kazandığını açıkladı.

THY’nin dijital ajans konkur sürecinde diğer kazanan ajanslar ise şu şekilde gerçekleşti: Dijital medya planlama ajansı Starcom olurken, Mobil tarafta ise Mobilera ipi gögüsledi.

Digital McCann konuya ilişkin blogunda şu açıklamayı yaptı:

Türk Hava Yolları’nın dijital brief anlayışını değiştirip sektörde çığır açan konkuru bugün sonuçlandı.

Gururla söylemek isteriz ki THY’nin yola birlikte devam etme kararı verdiği ajans biz olduk.

Çok iyi geçen bir sınavın sonucunu beklerken içi içine sığmaz, hemen ertesi gün açıklansın ister ya insan, sunumdan bugüne kadar geçen süredeki hissiyatımız da tam olarak böyleydi. Sonuç da istediğimiz ve beklediğimiz gibi oldu, değmeyin keyfimize.

Brieften hazırlığa, sunumdan açıklanma anına kadar bir çok insan bize hem destek hem de fiilen yardımcı oldu, hepsine buradan tek tek teşekkür etmek imkansız ama bir kaç tanesine değinmeden geçemeyeceğim.

Öncelikle THY’ye reklam dünyasını sallayan yaratıcı brief’i için teşekkür ediyoruz.

Dünyanın dört bir yanındaki McCann çalışanları, hepiniz harikasınız! Tweetlerden Facebook statuslarına, blog yazılarından Digithell’e bırakılan yorumlara, çok büyük bir katılım ve destek verdiniz. Bize büyük ve dünya çapında bir aileye ait olduğumuzu sonuna kadar hissettirdiniz.

McCann ailesi içinde adını özellikle anmak istediğimiz bir kaç kişi var: McCann EMEA Digital Direktörü Christophe Cauvy, McCann Dubai CIO’su Tom Roychoudhury, McCann Wordgroup’un dijital direktörü Mark Cripps ve McCann New York’un baş teknoloji stratejisti Faris Yakob. Kişisel bloglarının yanı sıra Brandrepublic ve Fast Company’de yazdıkları yazılarla sadece Türkiye’nin değil, bütün dünyanın THY konkurundan haberdar olmasını sağladılar.

Ekip olarak geceli gündüzlü çalıştığımız, uykusuz gecelerde kâğıttan uçak uçurup eğlendiğimiz, ağırlığımızca pide yediğimiz, havayolu jargonuyla ilgili bol bol bilgiler öğrendiğimiz, FTP’den uçak yolladığımız, kısacası hem çalışıp hem öğrenip hem de eğlendiğimiz bir dönem oldu bizim için. Çalışmalarımızın ve kararlılığımızın karşılığını almak da bütün yorgunluğumuzu unutturdu.

Şimdi sırada Türk Hava Yolları ile birlikte daha ilerilere uçmak var. Faaliyetlerimiz devam edecek, gözünüz üzerimizde olsun.

Kaynak: http://www.digithell.net/

MediaCat Online Site İçi Link

THY konkurunun sonucu şifreli yayında gizli

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.