The North Face’ten maceraya davet

Marka, yeni kampanyasıyla herkesi yeni maceralara ve limitlerini keşfetmeye davet ediyor.

06.08.2021 - 14:22 | MediaCat

The North Face'ten maceraya davet

The North Face, maceraseverleri yola koyulup limitlerini keşfetmeye davet ettiği yeni bir global kampanyaya imza attı.

Ödüllü reklam ve prodüksiyon ajansı Stept işbirliğinde hazırlanan Have You Ever (Daha Önce Hiç?) kampanyası için sözcü olarak Amerika’da görev yapan en deneyimli Ulusal Park Koruyucusu Betty Reid Soskin kamera karşısına geçti. Soskin’nin kampanya filmindeki sözleri, yalnızca keşfetmeye değil, belirsizliği kucaklamaya, meydan okumaya ve daha fazlasını aramak için konfor alanlarının ötesine geçmeye istekli olanların cesaretine övgü niteliğinde.

The North Face daha fazla insanı daha önce hiç yapmadığı şeyleri yapmaya teşvik etmek için bu yaz sporcular, Never Stop toplulukları ve kâşifler aracılığıyla tüketicilere markayla bağ kurmak için çeşitli fırsatlar da sunuyor. Örneğin İngiltere, Almanya ve Fransa’daki XPLR pass üyeleri, Explorer Team üyesi Emma Svensson’un kadın dağ akademisine üye olabilmek için bir yarışmaya katılabilecek. Akademi, önümüzdeki baharda dağlara çıkmadan önce kadınlara Emma ile sanal bir eğitim programına katılma fırsatı sunacak. Avrupa genelinde ise The North Face Never Stop toplulukları, herkesin nitelikli eğitmenlerle ücretsiz olarak patika koşusu, tırmanma, yürüyüş ve daha fazlasını yapabilmesi için haftalık fırsatlar sunacak.

The North Face Kıdemli Marka İletişim Direktörü Amanda Calder-McLaren kampanyaya dair, “Bir marka olarak bu anların ne kadar önemli olabileceğinin farkındayız. İster tırmanma duvarına ilk kez çıkmış olun, ister 100 millik bir yarışta birinci olun… İnsanların buna benzer anları deneyimlemesini ve başkalarıyla paylaşmasını istiyoruz ki herkes kendilerinin de bunları yapabileceğini görmüş olsun. Bu kampanyayı hayata geçirmek için inanılmaz heyecanlıyız ve pek çok yeni maceranın gerçekleşmesini sabırsızlıkla bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Kampanya yazın geri kalanında devam edecek ve Eylül ayına kadar yeni VECTIV™ ayakkabı modelleri ve en yeni Mountain Athletics serisi dahil olmak üzere Koşu, Egzersiz ve Yürüyüş kategorilerine yeni koleksiyonlar eklenecek.

KÜNYE

  • Reklamveren: The North Face
  • Reklam ve Prodüksiyon Ajansı: Stept

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.