MediaCat

Dünyanın 100 rol model kadın yöneticisi arasında 2 Türk

The HERoes Top 100 Role Model Women Executives 2019 listesi açıklandı.

Dünyanın 100 rol model kadın yöneticisi arasında 2 Türk

Yahoo Finance desteğiyle, çalışma ortamında çeşitliliği artıran ve liderliğiyle değişim yaratan 100 rol model kadın yöneticinin seçildiği The HERoes Top 100 Role Model Women Executives 2019’da Türkiye’den WPP Ülke Başkanı ve GroupM CEO’su Demet İkiler ve Vodafone Grubu Avrupa Bölge CEO’su Serpil Timuray da yer aldı.

Bu yıl WPP şirketlerinden listeye dahil olan 12 kadından biri olan İkiler, MediaCat’e konuyla ilgili şu açıklamada bulundu:

“Bu listede yer almak ülkem, sektörüm ve grubum adına çok büyük gurur. Kişisel yolculuğumun bana öğrettiklerini yeşertebildiğim ortamlarda ve sahiplenen insanlarla birlikte çalışabildiğim için çok şanslıyım. Misyon bizlerden örnek alan diğer yöneticilerin de aksiyon almasını sağlamak. Umarım Türkiye’de daha çok rol modellerimiz olacak.”

İş dünyasında çeşitlilik ve dahiliyeti artırmak amacıyla çalışan ilham verici kadınların onurlandırıldığı The HERoes Top 100 Role Model Women Executives 2019 listesinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.