MediaCat

Teslim alma sırası kuryelerde

Pizza Hut, ABD’de tatil sezonunda yoğunluğu artan kuryelere teşekkürlerini hediye çekleriyle sunuyor.

ABD’de havaların soğuyup teslimat sayısının zirve yaptığı tatil sezonunda kuryelerin çalışmaları da yoğunlaşıyor. Öyle ki geçen yıl ülkede bu dönemde teslim edilen posta & paket adedi 12 milyara yakın.

Bu tatil dönemi kuryelere yoğun çalışmalarından ötürü teşekkürlerini sunma niyetindeki Pizza Hut ise teslimat olayına ufak bir ekleme yapıyor ve “tersine teslimat” paspasıyla, kuryelere hediye çeki dağıtımına başlıyor.

Teslimat için adresine gelen kuryelerin Pizza Hut’tan 25 dolar değerinde hediye çeki kazanmasını isteyenler, 10 Aralık tarihine kadar shopatpizzahut.com adresine davet ediliyor. Gerekli bilgileri paylaşanlar arasından her gün 50 kişiye, üzerinde Leave a Box, Get a Box (Bir Kutu Bırak Bir Kutu Al) yazısı ve bir karekod bulunan pizza kutusu görünümlü paspas hediye ediliyor. Çalıştığı şirket fark etmeksizin tüm kuryeler, karekodu taratarak 4 bin adetle sınırlı hediye çekini alabiliyor.

Pizza Hut CMO’su Lindsay Morgan, “Tatil sezonunda çoğumuz neşe getireceği için kuryelerin yolunu gözlüyoruz. Bu, yılın en yoğun döneminde onlara tadını çıkarabilecekleri lezzetli bir yemek formunda biraz neşe vermek için bir şanstı bizim için” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.