MediaCat

Ter kim olduğunuzu dinlemez

Gatorade’den her seviyeden sporcunun terine eşit mesafede duran kampanya.

Terleme vücudun sıcaklık dengesini korumak adına gerçekleştirdiği bir fonksiyondur. Amatör ya da profesyonel olmak fark etmez, spor yapan herkes için terlemek kaçınılmazdır.

Performans içeceği markası Gatorade, Latin Amerika pazarında yayınladığı yeni reklam filminde sponsoru ya da milyonlarca dolarlık sözleşmeleri olmasa da sevdikleri sporun hakkını terleyerek veren spor tutkunlarını selamlıyor. Her yaş, cinsiyet ve seviyeden amatör sporcular terlemeye devam ederken, marka da hiçbir ayrım yapmaksızın toparlanma sürecinde onların yanında olduğunu gösteriyor.

Ajansın kreatif direktörleri Rodrigo Greco ve Mariano Gamba, “Fikir terle ilgili çok basit bir gözlemden çıktı. Ter sizin profesyonel olarak spor yapıp yapmadığınızı umursamaz. Çünkü siz de aynı şekilde terleyeceksiniz ve dünyanın en iyileri gibi sizin de toparlanmanız gerekecek. Sıvı alımı konusunu en iyi bilen marka da size terlemeye devam etmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyacınız olanı sunuyor” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.