MediaCat

Aslı’da üst düzey atama

Aslı Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

2021 yılından bu yana Eksim Holding bünyesinde faaliyet gösteren Aslı’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Aslı’nın yeni genel müdürü Caner Bayıralan oldu.

Yeni görevine bu ay itibarıyla başlayan Caner Bayıralan, 10 yılı aşkın görev aldığı UNO bünyesinde iş geliştirme direktörü ve genel müdür olarak çalıştı. 2021 yılında Simit Sarayı’nın genel müdürlüğünü üstlenen Bayıralan, 2022 itibarıyla aynı sorumluluğu Koska’da üstlendi. Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve yüksek lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamlayan Bayıralan, tecrübelerini Aslı’nın gelecek vizyonu için kullanacak.

Sektörden biri olarak Aslı’nın 2021 yılından bugüne dönüşümünü yakından takip ettiğini ifade eden Bayıralan, yeni görevine ilişkin, “Aslı’nın yeni döneminde logosundan dekoruna, ürün çeşitliliğinden hizmet kalitesine yaptığı tüm değişikliklerin markaya olumlu yansıdığı görülüyor. Önümüzdeki dönemde dönüşümün getirdiği bu ivmeyle Aslı’nın yurtiçi ağını genişletirken Orta Doğu pazarı başta olmak üzere yurtdışında da Aslı lezzetlerini temsil edecek yeni şubelerimizi hizmete sunmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin en büyük unlu mamul entegre üretim tesislerinden birine sahibiz. Tesislerimizde Türkiye’nin en büyük market zincirlerine yönelik unlu mamul üretiyoruz. Kabiliyetlerimizi en üst düzeye çıkararak hem markalı ürünlerimizle hem de marketler için ürettiğimiz ürünlerle perakende sektöründeki hacmimizi genişletmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca bugüne kadar ürünlerini dünyanın pek çok kıtasına ulaştırmış bir marka olarak ihracat kanalında da odak pazarlara yönelik faaliyetlerimizi artıracağız. Sunduğumuz garantili lezzetlerin yanında bayilik açısından da yatırımcılara avantajlı bir iş modeli teklif ediyoruz” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.