Temsa Global’de yeni yapılanma

Şirket ismini Temsa Global olarak değiştiren Temsa Global AŞ., yeni yapılanmasında...

31.07.2008 - 15:26 | MediaCat

Şirket ismini Temsa Global olarak değiştiren Temsa Global AŞ., yeni yapılanmasında bir adım daha attı.

Temsa Global AŞ yapılanmasına paralel oluşturulan yeni yapılanmada Yusuf Soner “Kamyon ve Otomotiv”, Ahmet Özşahin “Otobüs” iş birimlerinin başına Genel Müdür olarak atandılar.

Temsa Global AŞ, stratejik hedefleri doğrultusunda büyüme ve uluslararası arenadaki gelişme hedefleri doğrultusunda, 1 Ağustos 2008 tarihi itibarıyla yeni iş birimleri oluşturarak şirketin deneyimli yöneticilerini bu birimlerin başına atadı. Yakın zamanda açılacak olan Adapazarı fabrika, kamyon ve özel araç proje ile otomotiv pazarlama satış ve ilgili iş destek süreçlerinin bağlı olduğu “Kamyon ve Otomotiv İş Birimi’nin başına Genel Müdür olarak, Yusuf Soner atandı. Adana ve Mısır fabrikalarının yanı sıra yurt içi pazarlama ve satış birimlerinin bağlı olduğu birim ise “Otobüs İş Birimi ” oldu. Bu birimin Genel Müdürlüğü’ne Ahmet Özşahin atandı.

CEO ofisi, Sabancı Center’da kuruldu

Temsa Global’in genel merkezi ise Sabancı Center’da kurulan CEO Ofisi oldu. Yeni oluşturulan iş birimlerinin bağlı olduğu CEO Ofisi; stratejik iş birimlerinin ve destek fonksiyonlarının merkezi olacak.

Temsa Global CEO’su Mehmet Buldurgan’ın liderlik ettiği CEO Ofisi, Temsa’nın tüm işbirimlerinin tepe yönetimini gerçekleştirmesinin yanısıra, Temsa Global için yeni iş fırsatları, yeni ortaklıklar ve stratejik işbirlikleri yaratacak, global politika ve stratejileri belirleyecek. CEO Ofisi, aynı zamanda yurt dışında kurulmuş olan ve kurulacak şirketlerin koordinasyonunu, mali disiplin ve finans yapısının uygulamasını sağlamaya devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.