MediaCat

Telegram’a yeni özellik

Telegram geçtiğimiz yıldan beri beklenen çoklu görüntülü arama özelliğini duyurdu.

Telegram’a yeni özellik

Mesajlaşma uygulaması Telegram, mobil ve masaüstü uygulamalarına çoklu görüntülü arama özelliği ekledi. Nisan 2020’den beri beklenen özelliğini gecikmeli olarak piyasaya süren şirket, sesli grup aramalarına sınırsız sayıda kullanıcının katılabileceğini, grup video görüşmelerinin ise 30 kişiyle sınırlı olacağını ancak bu limiti yakın zamanda artırmayı planladığını belirtti.

Telegram'a yeni özellik
Telegram CEO’su Pavel Durov Ocak ayında yaptığı açıklamada, Facebook’a ait rakip sohbet platformu WhatsApp’ın yeni gizlilik politikası hamlesinden sonra alternatif platform arayışını Telegram’da sonlandıran kullanıcılarla beraber platformun 500 milyon aktif kullanıcıya ulaştığını ifade etmişti. Yine de Şubat ayı itibarıyla 2 milyar aktif kullanıcıya sahip olan WhatsApp’ın çoklu görüntülü ve sesli arama özelliklerini 2018 yılında tanıttığı düşünüldüğünde Telegram’ın rekabette epey geride kaldığını söylemek mümkün.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.