Teknosa’ya yeni pazarlama direktörü

Cemal Cem Işık, Teknosa'nın yeni pazarlama direktörü oldu.

08.11.2013 - 13:33 | MediaCat

Teknosa'ya yeni pazarlama direktörü

2009 yılından bu yana Teknosa bünyesinde farklı görevlerde yer alan Cemal Cem Işık, pazarlama direktörü olarak atandı. Teknosa’nın yeni yapılanması kapsamında pazarlama direktörlüğü görevine getirilen Işık, bu görevinin yanı sıra Teknosa icra kurulu üyesi olarak da görev yapacak.

Cemal Cem Işık, Teknosa'nın yeni pazarlama direktörü oldu.Cemal Cem Işık, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin Jeoloji Mühendisliği bölümünden 2002 yılında mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına ABD’de Circuit City‘de satış danışmanı olarak başlayan Işık, burada sırasıyla reyon sorumlusu, departman müdürü, operasyon müdürü, satış sonrası destek proje müdürü, mağaza müdürü ve bölge müdürü pozisyonlarında 6 yıl çalıştı. Daha sonra Lowe’s Home Improvement‘da operasyon müdürü ve mağaza müdürü olarak görev yapan Işık, 2009 yılında Teknosa’da büyük mağazalar müdürü olarak göreve başladı ve ardından Karadeniz ve Doğu Marmara bölge müdürü olarak çalıştı. Cemal Cem Işık, halen Teknosa pazarlama direktörü olarak görevine devam ediyor.

Fotoğraf: cristinanichitus@flickr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.