Teknosa ‘Dünya Perakende Ödülleri’ finalinde

“Dünya Perakende Ödülleri” yarışmasında Teknosa bu sene de finale kalma başarısını elde etti. Sektörün en iyilerinin ödüllendirildiği yarışmada...

11.02.2010 - 00:00 | MediaCat

“Dünya Perakende Ödülleri” yarışmasında Teknosa bu sene de finale kalmayı başarısını elde etti. Sektörün en iyilerinin ödüllendirildiği yarışmada, geçen sene “Planet” konsepti ile “Tasarım” dalında finalist olan Teknosa, bu sene ”Kadın İçin Teknoloji” projesi ile “Sorumluluk Sahibi Perakendeci” kategorisinde finale kalmaya hak kazandı.

Beş ayrı kategoride düzenlenen Dünya Perakende Ödülleri Yarışması’na, dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce perakendeci katılıyor. Katılımcılar arasında yapılan detaylı inceleme sonrasında jüri tarafından açıklanan finalistler listesinde her kategoride 6 firma yer alıyor.

Yarışmanın ödül töreni 20-23 Nisan tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek Dünya Perakende Kongresi çerçevesinde gerçekleşecek ve ödüller sahiplerini bulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.