İlişkisinin adını koyamayanlar, bu siteye

gnçtrkcll, Sevgililer Günü için özel bir site hazırladı. www.iliskininadinikoy.com adresli internet sitesi, ilişkisinin adını koymak isteyenlere eğlenceli bir fırsat sunuyor...

11.02.2010 - 00:00 | MediaCat

gnçtrkcll, Sevgililer Günü için özel bir site hazırladı. www.iliskininadinikoy.com adresli internet sitesi, ilişkisinin adını koymak isteyenlere eğlenceli bir fırsat sunuyor. gnçtrkcll’in interaktif ajansı efabrika tarafından, bir anket mantığında hazırlanan Flash tabanlı site Facebook ile entegre çalışıyor.

İlişkisinin adını koymak isteyenler, siteye girdiklerinde öncelikle Facebook bağlantılarını yapıyor. Ardından, bir ilişkide temel bazı unsurlara dair hazırlanmış esprili soruları yanıtlıyor. Sonuçta, verilen cevaplara göre oluşturulmuş 6 ilişki karakterinden hangisinin sizin ilişkinizi yansttığını buluyorsunuz.  Sonucu Facebook sayfanızda yayınlıyorsunuz. Eğer sonuç, sizin ilişkinize uymuyorsa anketi tekrar yapabiliyor ya da http://www.facebook.com/iliskininadinikoy hayran sayfasında ilişkinizin adını kendiniz verebiliyorsunuz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.