İlişkisinin adını koyamayanlar, bu siteye

gnçtrkcll, Sevgililer Günü için özel bir site hazırladı. www.iliskininadinikoy.com adresli internet sitesi, ilişkisinin adını koymak isteyenlere eğlenceli bir fırsat sunuyor...

11.02.2010 - 00:00 | MediaCat

gnçtrkcll, Sevgililer Günü için özel bir site hazırladı. www.iliskininadinikoy.com adresli internet sitesi, ilişkisinin adını koymak isteyenlere eğlenceli bir fırsat sunuyor. gnçtrkcll’in interaktif ajansı efabrika tarafından, bir anket mantığında hazırlanan Flash tabanlı site Facebook ile entegre çalışıyor.

İlişkisinin adını koymak isteyenler, siteye girdiklerinde öncelikle Facebook bağlantılarını yapıyor. Ardından, bir ilişkide temel bazı unsurlara dair hazırlanmış esprili soruları yanıtlıyor. Sonuçta, verilen cevaplara göre oluşturulmuş 6 ilişki karakterinden hangisinin sizin ilişkinizi yansttığını buluyorsunuz.  Sonucu Facebook sayfanızda yayınlıyorsunuz. Eğer sonuç, sizin ilişkinize uymuyorsa anketi tekrar yapabiliyor ya da http://www.facebook.com/iliskininadinikoy hayran sayfasında ilişkinizin adını kendiniz verebiliyorsunuz.