Tek kitap, milyonlarca hikâye

Vanish ve BETC'den yıkanınca silinen hikâyelerden oluşan bir çocuk kitabı.

30.10.2019 - 14:51 | MediaCat

Reckitt Benckiser markalarından Vanish, reklam ajansı BETC São Paulo işbirliğinde, bu yıl Dünya Çocuk Günü’nü kutlamak için yıkanabilen bir çocuk kitabı tasarladı.

Yeni anlatılar kurgulamaya olanak sağlayarak ve ailece geçirilen süreyi artırarak minik okurların hayal gücünü harekete geçirmeyi hedefleyen Vanishing Stories kampanyasının anafikri hakkında konuşan BETC São Paulo ECD’si Andrea Siqueira projeyi “Çoğu evde, çocuklara uykudan önce hikâye okumak bir gelenektir. Öte yandan, çocuklara her gece kitap okurken karşılaşılan sorunlardan biri de çocukların çoğu gece üst üste aynı hikâyeyi dinlemek istemeleridir” sözleriyle açıklarken BETC São Paulo Kreatif Direktörü Laura Azevedo kampanya hakkında şu yorumda bulundu:

“Vanish, ürünlerinin performansını anlatmak için daima teknik ispatların önemine inanmıştır. Bu nedenle hedefimiz bir yandan ürünün faydalarını göstermeye devam ederken diğer yandan hedef kitleye daha yakın duran ve diyalog ortamı oluşturan, daha fazla etkileşim sağlayacak yeni hikâye anlatımı formatları yaratmaktı.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Vanish
  • Reklam Ajansı: BETC São Paulo
Kaynak: Marcomm News

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.