MediaCat

TEB, ‘internet bankacılığı pratik olmaz’ diyenleri şaşırtıyor

Bireysel bankacılık alanında sunduğu yenilikçi ve yaratıcı ürünlerle bankacılığı her geçen gün daha da kolaylaştıran…

TEB, ‘internet bankacılığı pratik olmaz’ diyenleri şaşırtıyor

Bireysel bankacılık alanında sunduğu yenilikçi ve yaratıcı ürünlerle bankacılığı her geçen gün daha da kolaylaştıran Türk Ekonomi Bankası (TEB), internet bankacılığını “pratik” hale getirerek sektörde bir ilki gerçekleştirdi. TEB’in internet şubesi teb.com.tr’den işlemlerini yapmak isteyen TEB müşterilerine, bugüne kadar kullandıkları internet şubesine ek olarak “Pratik İnternet Şubesi” seçeneği sunuluyor.

“TEB Pratik İnternet Şubesi”; sade ekran görüntüsü, kolay ve anlaşılır yapısı ile temel bankacılık fonksiyonlarının hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlıyor. “TEB Pratik İnternet Şubesi”nde, “Hesaplarım”, “Kredi Kartlarım”, “Yatırımlarım”, “Faturalarım”, “Para Gönder” ve Kontör Yükle” gibi en sık yapılan işlemler kısa yol olarak ön yüzde yer alırken sayfanın en altında bulunan “güvenlik seviye göstergesi” müşterinin güvenlik seviyesini anlık olarak hesaplayıp görüntülüyor ve seviyenin yükseltilmesi için müşteriyi uyarıyor.

Görüntüleri de pratik

“TEB Pratik İnternet Şubesi” pratikliğinin yanı sıra Türkiye’de ilk kez kullanılan farklı görsel uygulamaları ile de müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Müşteriler, kredi kartlarını “kredi kartlarım” menüsü altında aynı cüzdanlarında durduğu gibi kendi isimleri ve kart numaraları ile görüp ayırt edebiliyor. Fatura ödemelerini yaparken girilmesi gereken bilgileri, benzer bir fatura örneği üzerinde ekranda görerek girebilen müşterilerin bu sayede doğru bilgileri bulmaları ve yazmaları kolaylaşıyor.

Ek olarak sık ve beraber yapılan işlemlerden oluşan TEB Pratik İnternet Şubesi’nde, dönemsel olarak yapılan ödemelere göre otomatik olarak değişen akıllı butonlar ile müşterilerimizin günlük ihtiyaçlarını tahmin ederek onların zamandan kazanmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimiz dilerlerse istedikleri anda TEB Pratik İnternet Şubesi ile TEB İnternet Şubesi arasında tek bir butonla geçiş yapabiliyorlar.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.