Tchibo Türkiye’ye yeni genel müdür

Tchibo Türkiye Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

23.02.2021 - 12:09 | MediaCat

Son beş yıldır Tchibo Türkiye Genel Müdürü olarak görev alan Tuba Yapıncak’ın kariyerini yurtdışında sürdürme kararı alması üzerine şirketin genel müdürlüğüne Hasan Ulutürk atandı. Ulutürk, genel müdürlüğe atanmasından önce Tchibo Türkiye Mağazalar ve Operasyon Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Yönetimi Bölümü’nü tamamlamasının ardından Yıldız Teknik Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı yapan Hasan Ulutürk, Tchibo Türkiye ailesine okul yıllarında katıldı. Mağazada başlayan kariyerine 2007’den 2011’e kadar lojistik uzmanı olarak devam eden Ulutürk, Ocak 2011’de başladığı lojistik müdürlüğünü 2014’e kadar sürdürdü. 2014 – 2015 arası dönemde bölge satış müdürü olarak görev alan Ulutürk, 2015 –  2018 yılları arasında kıdemli iş geliştirme müdürü, 2018 – 2019 arasında ise mağazalar ve operasyon yöneticisi olarak çalıştı. Ulutürk, 2019’dan bu yana Tchibo Türkiye Mağazalar ve Operasyon Direktörü olarak görev almaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.