AVON kişisel hikâyeleri bağışa dönüştürüyor

Şimdi Sıra Bende platformundaki her bir hikâye için kadın sivil toplum derneklerine 1 dolar bağış yapılacak.

23.02.2021 - 14:37 | MediaCat

AVON kişisel hikâyeleri bağışa dönüştürüyor

“Şimdi Sıra Bende” hareketi kapsamında AVON, dünyanın her yerinden kadınları birbirleriyle buluşturmak, kadınların başarılarını kutlamak, potansiyellerini gerçekleştirmek ve diğer kadınlara ilham vermelerine yardımcı olmak adına küresel çaplı bir projeye imza atıyor.

Kadınların günlük hayatlarında karşılaştıkları ve kendi deneyimleriyle ilişkilendirilebilir hikâyeler duymaktan ve deneyimlerini başkalarıyla paylaşmaktan güç aldıklarını ortaya koyan araştırmasından hareket eden AVON, Şimdi Sıra Bende platformunda yayınlanan her bir hikâye için kadın sivil toplum derneklerine 1 dolar bağış yapacak.

Kadın ve erkeklerin farklı hikâye ve deneyimlerini paylaşacakları Hikâyemle Varım galerisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü itibarıyla, kadınların en olağanüstü başarılarından en basit kazanımlarına kadar güç, cesaret ve kararlılık gerektiren hikâyelerini bir araya getirecek.

AVON CEO’su Angela Cretu, konuyla ilgili, “Sesimizin eşit duyulmadığı bir dünyada, günlük yaşamımızda bizim gibi olan insanlardan güç topluyoruz. Bizimle aynı sorunlarla mücadele eden başka kadınlar bize güç veriyor. AVON olarak amacımız, kadınların karşılaştıkları engelleri ve zorlukları aşmalarına ve kendilerini en iyi hale getirmelerine yardımcı olmaktır. Bu nedenle Dünya Kadınlar Günü’nde bağlantılarımızı güçlendiriyor, hikâyelerimizi paylaşmanın ve başkalarının hikâyelerini dinlemenin yeni ve yargıdan uzak yollarını buluyoruz. Biz deneyimlerden ilham alıyoruz. AVON’un Şimdi Sıra Bende platformu kadınlara konuşmaları, hikâyelerini paylaşmaları ve başarılarını kutlamaları için bir alan sağlayacak. Dünyanın dört bir yanından cesur ve güçlü kadınlara ait, onları asla küçümsemememiz gerektiğini gösteren özgün hikâyeler toplayacağız. Ne kadar çok hikâye toplayabilirsek ve ne kadar rol model gösterebilirsek, etkimiz o kadar büyük olur. Paylaşılan her hikâyeyi kutlamak için AVON Vakfı, kadınlar ve dolayısıyla herkes için daha iyi bir dünya yaratmaya yardımcı olmak amacıyla, kadınları destekleyen sosyal yardım kurumlarına 1 dolar bağışta bulunacak.”

Dileyenler, hikâyelerini watchmenow.avon.com adresinde paylaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.