MediaCat

TBWA \ ISTANBUL’da atamalar

Ajansın yönetim ekibinde altı terfi söz konusu.

TBWA \ ISTANBUL’da atamalar

Reklam ajansı TBWA\ISTANBUL’un yönetiminde atamalar gerçekleşti.

9 senedir TBWA\ISTANBUL’da çalışmakta olan ve şu anda Marka Grubundan Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı görevini yürüten Burcu Özdemir Kayımtu, Genel Müdür (Managing Director) pozisyonuna atandı.

12 senedir TBWA\ISTANBUL’da Stratejik Planlama bölümünde görev alan Toygun Yılmazer, Stratejik Planlamadan Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı görevinden, Chief Strategy Officer (CSO) görevine atandı. Toygun Yılmazer yeni görevinde, TBWA\GROUP bünyesindeki şirketlerin Stratejik Planlama departmanlarının birleşimiyle oluşturulan ST\ART yapılanmasının da liderliğini üstlenecek.

6 senedir TBWA\ISTANBUL’da çalışmakta olan İlkay Gürpınar, Kreatif Ekipten Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı görevinden, mevcut TBWA markalarının sorumluluğunun yanı sıra, TBWA global yaratıcı işlerinde ve yönetiminde de aktif rol alacağı Chief Creative Officer (CCO) görevine atandı.

5 senedir TBWA\ISTANBUL’da çalışmakta olan Emre Kaplan, Kreatif Direktör pozisyonundan, yönetsel alanda da aktif olacağı Executive Creative Director (ECD) görevine getirildi.

Yine bu büyük başarıda rol oynayan, ajansın değerli çalışanlarından, 4 senedir Kreatif Direktör olarak çalışan Volkan Karakaşoğlu ve 5 senedir Stratejik Planlama Direktörü olarak görev alan Tuğyan Çelik ise, tüm TBWA kararlarının alınmasında birebir aktif olan, CEO Cem Topçuoğlu liderliğindeki 7 kişilik TBWA yönetim ekibine katıldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.