MediaCat

Tasarımcılara yeni oyuncak: Flow

Fare vb. kontrol araçlarının yerini almayı amaçlayan Flow, tasarımcılara sonsuz özgürlük vaat ediyor.

Tasarımcılara yeni oyuncak: Flow

Photoshop, Final Cut ve AutoCAD gibi yazılımlarla yaratıcı bir şeyler ortaya koymaya çalışırken bazen hayal gücünün önündeki en büyük engel yetersiz bir faredir. Bu gerçekten yola çıkan girişim Senic, tasarımcıları Flow adını verdiği yeni nesil kontrol arayüzü ile özgürleştirmeyi amaçlıyor.

Bir Indiegogo projesi olarak başlayan ve fonlamada yakaladığı başarı ile dağıtım aşamasına yaklaşan Senic, Flow’u 100 dolara satışa sunuyor. Flow’un tamamen özelleştirilebilen fonksiyonları özel uygulamalar için özel tanımlamalar yapılabilmesine olanak sağlıyor. El anatomisine uyum gözetilerek tasarlanan araç, el kaslarınızın hafızasından güç alarak elinizle kullandığınız yazılımı bütünleştirmeyi başarıyor.

Analog ve dokunmatik fonksiyonlarının yanı sıra yakınlık ve hareket sensörleri barındıran Flow ile Spotify, YouTube ve SoundCloud gibi servisleri yönetmek de mümkün. Flow’un 2015 ortalarında kullanıcılarıyla buluşması hedefleniyor.

Flow için yürütülen Indiegogo kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: TechCrunch

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.