MediaCat

Taraftar atkısına dönüşen tweet’ler

Twitter Birleşik Krallık, İngiliz taraftarların destek tweet’lerini tribünlere taşıdı.

Taraftar atkısına dönüşen tweet’ler

Futbol gündeminin vazgeçilmez adreslerinden Twitter, markaların ve futbol tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği Kadınlar EURO 2022 sırasında taraftarın İngiltere Kadın Milli Futbol Takımı’na destek tweet’lerini taraftar atkılarına dönüştürdü.

Twitter Birleşik Krallık ve DAVID Madrid’in #ShareYourRoar kampanyasında Dişi Aslanlar lakaplı takıma destek için paylaşılan tweet’lerin yer aldığı 2 bin 500 taraftar atkısı tasarlandı.

İngiltere’nin oynadığı maçlardan önce taraftarlara dağıtılan atkılar, yarı final galibiyetinin ardından kutlamalarda İngiliz futbolcuların da ilgisini gördü.

Twitter, 2022 FIFA Dünya Kupası ve 2023 Kadınlar Dünya Kupası gibi turnuvalarda da taraftar tweet’lerini atkılara dönüştürmeyi hedefliyor.

Twitter’da Dişi Aslanlar ve kadın futboluna çok sayıda destek mesajının yer aldığını söyleyen DAVID Madrid Kreatif Direktörü Sébastien Rouvière, bu mesajları tribünlere taşımanın en iyi yolunun atkılar olduğunu düşündüklerini ifade ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.