Tankut Turnaoğlu’na yeni görev

Turnaoğlu, Amerikan Şirketler Derneği'nde başkanlık sorumluluğunu üstlenecek.

20.11.2019 - 15:15 | Sencer Uçar

Tankut Turnaoğlu'na yeni görev

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu, Türkiye ve ABD arasındaki ikili ticaret ve yatırımların daha da geliştirilmesi amacıyla 2004 yılında kurulan Amerikan Şirketler Derneği’nin (AmCham Turkey/ABFT) yeni başkanı oldu.

Derneğin kuruluşunun 15’inci yıldönümü için düzenlenen davette başkanlık görevini Citibank Türkiye CEO’su Serra Akçaoğlu’ndan devralan Tankut Turnaoğlu, görevi devralmaktan büyük onur duyduğunu belirterek, liderliği ve katkıları için Akçaoğlu’na teşekkürlerini sundu.

Turnaoğlu, “28 yıldır Amerikan şirketindeki yöneticilik deneyimimle, bu kez AmCham Turkey/ABFT’de başkan olarak katkıda bulunabilecek olmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyorum. Hepsi birbirinden deneyimli ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm üye şirketlerimizle birlikte Türkiye’deki Amerikan iş dünyasının ve yatırımcıların öncü sesi olmaya, Türkiye ve ABD arasındaki ikili ticaret ve yatırımların geliştirilmesi amacıyla köprü görevimizi sürdürmeye ve ülkemizdeki iş ortamının güçlendirilmesi yönünde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Dunya.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.