MediaCat

Take a Break buluşmaları başladı

MediaCat ve Take a Seat işbirliğinde gerçekleşen Take a Break buluşmaları dün akşam itibarıyla başladı.

Take a Break buluşmaları başladı

MediaCat ve Take a Seat işbirliğinde düzenlenen Take a Break buluşmalarının ilki dün akşam gerçekleşti. Women to Watch kadınlarının da aralarında bulunduğu, sektöre yön veren güçlü kadınların katılımıyla başlayan buluşmada Nilgün Kavur’un özel sunumunun da katkısıyla keyifli anlar yaşandı.

Take a Break buluşmaları başladı

Take a Break buluşmaları başladı

Ajans ve reklamveren tarafından önemli isimlerin katılımlarıyla her ay düzenlenmesi planlanan Take a Break buluşmalarının ilki MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ile birlikte Y&R Ajans Başkanı Arzu Ünal, Şölen Çikolata CEO’su Elif Çoban, Arçelik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tülin Karabük, Türkiye Vodafone Vakfı Başkan Yardımcısı Gizem Keçeci, Ünite İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, Yıldız Holding Türkiye Pazarlama Başkanı Lale Saral Develioğlu, Gündüz Kürk Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ruken Mızraklı, Rafineri Ajans Başkanı Nil Bağcıoğlu, Penguen Genel Müdürü Gülsüm Akşit, TBWA\ISTANBUL Genel Müdürü Burcu Kayimtu, Ströer CEO’su Gülçin Ulutürk, Şölen Çikolata Kurumsal İletişim Müdürü Esin Işık, Şölen Çikolata Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı Serda Renkli, Diyetisyen ve İyi Yaşam Uzmanı Dilara Koçak, Posta gazetesi yazarı Şirin Sever, LinkUS PR’ın sahibi Yurdanur Sever ve Y&R Istanbul ve Team Red’in ECD’si Ayşe Aydın’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Take a Break buluşmaları başladı

Take a Break buluşmaları başladı

Take a Break buluşmaları başladı

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.