MediaCat

Yıldızlararası patates avı

Taco Bell’den Nacho Patatesleri için bir fragman daha.

Yıldızlararası patates avı

Meşhur Nacho Patateslerinin sınırlı bir süreliğine geri dönüşünü duyurmak için yedinci sanatın büyüsüne başvuran ve hedef kitlesine John Duhamel adındaki bir kahramanın Taco Bell’in patateslerini sevenleriyle buluşturamamasının ardındaki karanlık güçleri araştırdığı aksiyon ve gerilimi yüksek iki fragman sunan ABD menşeli fast-food lokantalar zinciri Taco Bell, bu kez rotayı gizemden bilim kurguya kırdığı üçüncü bir fragmanla karşımızda.

Başrolünde James Marsden’ın rol aldığı ve Christopher Nolan’ın 2014 tarihli filmi Interstellar’ın parodisi olan Retrieval isimli sözde filmin fragmanı, Taco Bell’in menülerinde bir görünüp bir kaybolan Nacho Patateslerin nereye gittiği sorusuna ışık tutmaya çalışıyor.

“Bazen en iyi fikirler hedef kitlenizin halihazırda gerçekleştirmekte olduğu konuşmalardan çıkar” diyor projenin mimarı reklam ajansı Deutsch L.A. CCO’su Brett Craig:

“Twitter’a veya herhangi bir Taco Bell hayran sayfasına baktığınızda, herkesin Nacho Patateslerin neden menüden kaybolup durduğunu sorduğunu görüyorsunuz. Biz de bu sorulara, her ne kadar tamamen absürt olsa da, bir açıklama getirmeye karar verdik.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.