Sevgi, intikam, patates

Taco Bell'den Nacho Patates ürünü için yeni bir parodi film fragmanı.

12.07.2018 - 11:12 | Arzu Nilay Kocasu

Sevgi, intikam, patates

ABD menşeli fast-food lokantalar zinciri Taco Bell, 2018’in başında yayınladığı parodi film fragmanıyla Nacho Patateslerinin geri dönüşünü duyurmuş; John Duhamel adındaki bir kahramanın Taco Bell’in patateslerini hedef kitlesiyle buluşturamamasının ardındaki karanlık güçleri araştırdığı aksiyon ve gerilimi yüksek fragman sosyal medyada adından söz ettirmişti.

Nacho Patateslerin ve fragmanın gördüğü ilgiden hareketle ikinci bir fragman hazırlayan marka, ilhamını Demolition Man filminden alan Web of Fries II: Franchise Wars’da tuz ve ketçap monopollerini korumak uğruna her şeyi yapmaya hazır taş yürekli “Burger’cılar”ın kurduğu düzene çomak sokmaya devam ediyor.

“Bir üründen tüm beklentileri aşan gerçek bir ürün için, bir film fragmanından tüm beklentileri aşan sahte bir fragman hazırladığınızda; bir devam fragmanı çekmeniz kaçınılmaz oluyor” diyor Taco Bell Corp. Baş Marka Yöneticisi Marisa Thalberg:

“Ve bu devam fragmanını, kurgusal geleceğe dair hayli ilgili çekici bir bakış açısına sahip gerçek bir filmin 25’inci yılına saygı duruşunda bulunarak hazırlamaktan daha iyi bir yol olabilir mi?”

KÜNYE

  • Reklamveren: Taco Bell
  • Reklam Ajansı: Deutsch
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.