MediaCat

Susuzluğu öldüren kazanır

Liquid Death’in Fortnite haritası Murder Mountain’da susuzluğun yaşama şansı yok.

Sloganında da yer aldığı üzere susuzluğu öldürmekten yana olan içecek markası Liquid Death, bu konudaki kararlılığını oyuncuların bol ölüme hiç de yabancı olmadıkları bir evrene, Fortnite’a da taşıdı. Buoy Studio işbirliğiyle Murder Mountain adlı özel bir Fortnite haritası geliştiren marka, oyunculardan da rakiplerinin susuzluğunu öldürmesini bekliyor.

Fortnite içerisinde Liquid Death aramasıyla ya da 8498-5199-9768 koduyla erişilebilen haritada rakipler susuzlukları ölünce saf dışı kalabiliyor. Bunun için de öncelikle rakibe “Chug Splash” yani Liquid Death kutuları fırlatılması gerek. Liquid Death merkez ofisinin tamamının yeraltına gizlendiği haritada markanın ürün ve promosyon malzemeleri de bulunuyor.

Hiçbir susuzluğun Murder Mountain’dan çıkma şansı yok. Haritada susuzluğu öldürülmeden hayatta kalmayı başaran son oyuncunun susuzluğunu öldürme görevini de Liquid Death kafalı dev Murder Man yerine getiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.