MediaCat

GAİN ve Fremantle’dan yeni içerik anlaşması

İşbirliği kapsamında ilgi gören Fremantle içerikleri GAİN aboneleriyle buluşacak.

RTL Group çatısı altındaki Bertelsmann’ın bir parçası olan içerik yapım ve dağıtım şirketi Fremantle ve streaming platformu GAİN arasında yeni bir içerik anlaşması imzalandı.

GAİN’in yenilenme sürecine girmesinden bu yana imza attığı ilk uluslararası anlaşmalardan olan işbirliği kapsamında Fremantle’ın aşağıdaki dizi ve belgeselleri GAİN aboneleriyle buluşacak:

  • Bayern Münih: Rise of Legend – Yapımcılığını UFA Fiction’ın üstlendiği ve Gerd Müller, Sepp Maier ve Franz Beckenbauer gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı bir drama dizisi.
  • House of Kardashian – 72 Films tarafından hazırlanan, sansasyonlarıyla tüm dünyada yakından takip edilen Kardashian ailesinin özel röportajlarını ve daha önce görülmemiş arşiv görüntülerini içeren üç bölümlük bir belgesel.
  • Herrhausen: The Banker & The Bomb – Başrolünde Oliver Masucci’nin oynadığı jeopolitik bir gerilim dizisi.
  • C*A*U*G*H*T – Deeper Water Films ve Little Bird Films’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Sean Penn, Kick Gurry ve Matthew Fox’un yer aldığı hiciv dolu bir komedi dizisi.
  • Sullivan’s Crossing – Reel World Management, CTV ve Fremantle’ın yapımcılığını üstlendiği; Morgan Kohan, Chad Michael Murray ve Scott Patterson’ın rol aldığı drama dizisi.
  • Platform 7 – Başrollerini Jasmine Jobson ve Toby Regbo’nun paylaştığı, Dancing Ledge Productions yapımı psikolojik gerilim dizisi.
  • Alice & Jack – Yapımcılığını Me & You Productions, Groundswell Productions, De Maio Entertainment ve Fremantle’ın üstlendiği, başrollerinde Andrea Riseborough ve Domhnall Gleeson’ın yer aldığı bir drama dizisi.

GAİN ile işbirliğine ilişkin konuşan Fremantle Orta Doğu, Afrika ve Güney Doğu Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Amaç Us şunları söyledi: “Türkiye’deki izleyicilere heyecan verici yeni içerikler sunmak için GAİN gibi saygın bir platformla işbirliğinde bulunmak harika. Bu, Fremantle’ın izleyicilere erişimi için önemli bir adım. GAİN’e içeriklerimize harika bir ev sahibi olduğu için müteşekkiriz. Birlikte çalışmayı dört gözle bekliyor ve bu işbirliğinin bölgeye nasıl etki edeceğini görmekten heyecan duyuyorum.”

GAİN Uluslararası İşbirlikleri Geliştirme ve Dış Alımlar Direktörü Cengiz Korkmaz’ın yorumları ise şöyle oldu: “Beğenilen içeriklerini Türkiye’deki izleyicilerle buluşturmak için Fremantle ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu işbirliği, izleyicilerimize çeşitli ve yüksek kaliteli eğlence sunma vizyonumuzla mükemmel bir şekilde örtüşüyor. Fremantle’ın projelerini sergileme ve dünyada ses getiren bu önemli yapımların daha fazla insana ulaşmasına vesile olduğumuz için heyecanlıyız.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.