MediaCat

Survivor yayınlanmadığı günün de en çok konuşulanı oldu

Program yayınlanmadığı Salı günlerinin lideri olma geleneğini bu hafta da sürdürdü.

Survivor yayınlanmadığı günün de en çok konuşulanı oldu

Yayınlandığı günlerin ertesinde de çok konuşulmayı başaran Survivor, geleneğini bu Salı günü de bozmadı ve Twitter‘da en çok söz edilen program oldu. Kurt Seyit ve Şura İstanbul, Miss Turkey 2014 yarışması ardından yayınlanan yeni bölümü ile Salı gününü ikinci sırada kapattı. Sosyal TV izleyicileri dün gece senaryoya ve dizinin gidişatından memnuniyetsizliklerine odaklandılar ve gece boyunca “Pes bu kadar saçmalık olur!” gibi yorumlar yapıldı.

Küçük Ağa Salı günü Twitter'da en çok konuşulan ikinci program oldu.

Sosyal TV izleyicilerinin Salı gecesi gözdelerinden Küçük Ağa, dün gece üçüncü sıradaydı. Diziyle ilişkili paylaşımlarda “Onu bunu bilmem Başak ilk defa doğru olanı yaptı ve doğru söyledi. Ne yaparsa yapsın Sinem’den kaçamaz Ali çünkü” ve “İlk defa küçük ağa izlerken ağlıyorum sanırım” gibi yorumlar ağırlıktaydı.

Medcezir Salı günü Twitter'da en çok konuşulan üçüncü program oldu.

Yeni set fotoğrafları ve fragman heyecanı Medcezir‘in sosyal TV izleyicisini gene ekranlarının ve klavyelerinin başına kilitledi. Ayrıca Sosyal TV izleyicileri Seul Uluslararası Drama Ödülleri için kolları sıvadı ve “Seul’de Medcezir ödül alsın istiyorsak oy verelim” diyerek bu konuda Twitter üzerinden örgütlenmeye başladı. İrfan Değirmenci ile Günaydın bir sabah daha Sosyal TV izleyicisinin parmak uçlarındaydı. “Çaylar demlendi yumurtalar bu sabah rafadan gözler kulaklar doğru ve cesur habercileri sizleri arar. @degirmencirfan @ertgrlalbyrk” diyen izleyiciler, sabahın erken saatlerinde haberler için ekran başındaydı. Son dönemde insanların birbirlerini vatan haini ilan etmeleri ve artan intiharlar ile ilgili yayın yapan Değirmenci ikinci ekranda destek gördü.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Survivor yayınlanmadığı günün de en çok konuşulanı oldu

Elidor Miss Turkey’in Twitter yansımaları

Bu yıl 15 Mayıs tarihinde düzenlenmesi planlanan fakat Soma’da yaşanan maden faciası ve ardından ilan edilen ulusal yas sonrası ileri bir tarihe ertelenen Elidor Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışması, dün akşam TV ekranlarındaki yerini alarak geceye damga vurdu.

Yasemin Kay Allen ve Kadir Doğulu’nun sunuculuğunu üstlendiği gece, her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça görkemliydi. Çeşitli dans gösterileri, Ajda Pekkan ve Murat Dalkılıç’ın canlı performansları ile bezenmiş olan organizasyon, sosyal TV izleyicileri arasında da oldukça popülerdi. Günlerdir sosyal medyada görülen heyecan yarışmanın başlamasıyla yerini yarışmanın sonucuna dair tahminler, güzeller, organizasyon, sunucular ve yarışmanın sonucu hakkında yorumlara bıraktı.

Miss Turkey 2014'ün Twitter yansımaları

İzleyicilerinin yoğun etkileşime girdiği program hakkında yayın saatleri içerisinde 47,046 kullanıcı 57,139 tweet atarken program tweet sayısı açısından 21.50’de zirve yaptı ve zirveyi gördüğü anda dakikada 1028,4 tweet sayısına ulaşıldı. Miss Turkey 2014 ile sosyal TV üzerinden etkileşime giren 47,046 kullanıcı, Survivor ile yüzde 42, Medcezir ile yüzde 9, Kurt Seyit ve Şura ile yüzde 8, Küçük Ağa ile yüzde 4, Güneşi Beklerken ile yüzde 3 oranında eşleşme gösterdi.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Miss Turkey 2014'ün Twitter yansımaları

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 27 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.