Mustafa Üstündağ’ın ilk reklamı Shell Autogas

Shell Türkiye, otogaz pazarına verdiği önemi yerel reklam yüzüyle vurguluyor.

28.05.2014 - 19:29 | MediaCat

Mustafa Üstündağ'ın ilk reklamı Shell Autogas

Shell AutoGas 2014 reklam filmi, ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ ve Shell & Turcas Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında tanıtıldı. Eğlenceli dili ve samimi üslubuyla öne çıkan reklam filmi, Haziran başı itibarıyla çeşitli mecralarda gösterilmeye başlayacak.

Proje, ilk kez yerel bir reklam yüzüyle çalışan Shell Türkiye için olduğu kadar, kariyeri boyunca ilk kez bir reklam filminde rol alan Mustafa Üstündağ açısından da önemli bir başlangıç niteliği taşıyor. Ünlü oyuncu reklam filminde, Shell‘in her alanda olduğu gibi otogaz alanındaki uzmanlığı ve kalitesiyle baş edemeyeceğinin farkında olan ‘bıçkın girişimci’yi canlandırıyor.

Shell Türkiye, otogaz pazarına verdiği önemi yerel reklam yüzü Mustafa Üstündağ ile vurguluyor.

Shell Türkiye reklam kampanyasını ajansı Manajans/JWT ile 6 ayda hazırladı. Otogaz hedef kitlesinin ağırlıklı olarak erkeklerden oluşan ve yerel zevkleri olan kişilerden oluştuğunu bilen Shell Türkiye pazarlama ekibi ve JWT, duygusal yanları ağır basan hedef kitlenin ilgisini çekecek, onları gülümsetecek ve ertesi gün işteki arkadaşına Shell AutoGas’dan bahsettirecek bir hikâye kurguladı.

Reklam kampanyası 2 Haziran 2014 tarihinde televizyon, radyo, açıkhava, dijital ve gazete gibi mecralarda yoğun medya planı ile yayında olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.