Survivor gönüllüsünü bekliyor

Yapı Kredi ve Survivor’dan yeni proje.

12.01.2016 - 14:02 | MediaCat

Survivor gönüllüsünü bekliyor

Yapı Kredi Play ve Survivor yeni bir işbirliğine imza atarak bir talihlinin Survivor Gönüllüler Takımı’na katılacağı bir proje hazırladı.

Beş adımdan oluşan proje kapsamında bir arkadaşları tarafından aday gösterilerek yarışmacı olmaya hak kazanan Play Kart sahibi katılımcılar Facebook’tan kendilerine gelen davet mesajındaki linke tıklayarak bir profil oluşturuyorlar. Kendilerine birer profil oluşturan adayların oy toplamak ve mümkün olduğunca geniş bir kitlenin beğenisini kazanmak için video ve fotoğraflar yayınlamaları gerekiyor. En çok oy alan 50 kişi Play Kart ile doğrudan mülakat kazanma şansı elde ederek Survivor adasına giden yolun yarısından fazlasını arşınlamış oluyor.

15 Ocak’a kadar katılımcılarını bekleyen yarışmayla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak, adayların profillerini incelemek ve kendi adaylarını göstermek isteyenler yarışmanın internet sitesine buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.