Ströer’den reklamverenlere yeni bir seçenek

1 Ocak 2010 tarihinden başlayarak Ströer Kentvizyon Megalightları, yurtdışındaki örnekleri gibi haftalık periyotlarda network olarak kiralanacak...

11.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Ströer Kentvizyon reklamverenlere yeni bir seçenek getiriyor.

1 Ocak 2010 tarihinden başlayarak Ströer Kentvizyon Megalightları, yurtdışındaki örnekleri gibi haftalık periyotlarda network olarak kiralanacak.

Megalightlar bu yeni uygulama ile kampanyalar için gerekli zaman esnekliğini ve yaygınlığını sağlıyor. Farklı iletişim planlarına ve bütçelerine uygun dağılım sağlayan farklı adetlerde ki networklerle kampanyaların her hafta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’nın önemli ve yoğun noktalarına ulaşmasına olanak sağlıyor. Üstelik noktalar önceden sabitlenmiş değil, reklamverenler reklam hedeflerine bağlı olarak kendi networklerini kendileri oluşturabilecekler.
Haftalık network sisteminin önemli yeniliklerinden biri de megalightların bundan böyle tek yüzlerinin kiralanacak olması. Böylece kampanyalar, 4 büyük ilde daha çok sayıda noktaya yayılarak maksimum görünürlüğü en kısa sürede elde edebilecekler.

Anadolu’nun diğer şehirlerinde ise megalightlar (network oluşturmadan) haftalık olarak çift yüzlü kiralanabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.