MediaCat

McCann Erickson İstanbul’da değişim

Adından PARS’ı çıkaran, Türkiye’nin en büyük ajanslarından biri McCann Erickson İstanbul, 2010 yılına yeni bir yapılanma ile giriyor…

McCann Erickson İstanbul’da değişim

Adından PARS’ı çıkaran, Türkiye’nin en büyük ajanslarından biri McCann Erickson İstanbul, 2010 yılına yeni bir yapılanma ile giriyor.
 
McCann Erickson İstanbul, değişen reklamcılık anlayışına hizmet verebilmek ve özellikle genç nüfusun yoğun olduğu gelişmekte olan ülkelerdeki global beklentileri karşılayabilmek amacıyla 2 sene önce bünyesinde digitalmccann’i kurdu. digitalmccann kısa sürede, ajansın cirosu içindeki payını %20’lere çıkardı.
 
Dijital reklamcılığı endüstrinin gitmekte olduğu yön olarak görüp “off-line/on-line” ayırımı yapmayan bir ajansa dönüşerek yeniliklerine başlayan McCann Erickson İstanbul, bu anlamda  digitalmccann’i artık hizmet verilen, verilecek tüm markalara yaklaşımın ifadesi olarak kullanmayı öngörüyor.
 
Kreatif departmanda da bu stratejiyi göz önüne alarak yapısal bir değişikliğe giden McCann Erickson İstanbul’da, bundan böyle Tarkan Barlas, Tolga Hırsova, Oktar Akın ve Gökhan Yücel
“4 Kreatif Direktör’ler” olarak yeni yapının başmimarları olacaklar.

Kreatif Direktörler dışında, McCann Erickson İstanbul’un yönetiminde Tankut Karahan (Ajans Başkanı/CEO), Emir Işık (Başkan Yardımcısı/COO), Çağlar Çokçetin (Dijitalleşme ve Yeni İş Direktörü/CDO&CGO), Seda Tatar (Stratejik Planlama Direktörü/CSO) olarak bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.