Ströer Kentvizyon’a yeni Satış Direktörü

Ströer Kentvizyon Ulusal Satış ekibine yeni bir atama gerçekleşti. 1 Haziran 2009 tarihi itibariyle, Ströer Kentvizyon Ulusal Satış ekibinde...

02.06.2009 - 12:01 | MediaCat

Ströer Kentvizyon Ulusal Satış ekibine yeni bir atama gerçekleşti. 1 Haziran 2009 tarihi itibariyle, Ströer Kentvizyon Ulusal Satış ekibinde “Satış Direktörü“ pozisyonuna Mehmet Bakır atandı.

Mehmet Bakır, İstanbul Üniversitesi İletişim Bölümü mezunu. Profesyonel kariyerine 2000 yılında Mazda Motor Türkiye A.Ş’de başlayan Bakır, 2001-2006 yılları arasında Radikal Gazetesi’nde Satış Müdürü, 2006-2008 yılları arasında Dijiboard’da Satış Direktörü ve son olarak 2008-2009 yılları arasında Digitürk’te Satış Müdürü olarak görev yaptı.

Mehmet Bakır, finans, FMCG, dayanıklı tüketim, turizm, ulaştırma, mobilya-dekorasyon, ev tekstili, kargo-lojistik, emlak-inşaat, fuarcılık, medya ve yayınevleri sektörlerinden sorumlu olup Ulusal Satış Koordinatörü Tolga Alişoğlu’na raporlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.