MediaCat

Storytel ve Trendeki Yabancı’dan 30 gün ücretsiz erişim hamlesi

Sosyal izolasyon döneminde servislerin kütüphanelerine 30 gün ücretsiz erişilebilecek.

Storytel ve Trendeki Yabancı’dan 30 gün ücretsiz erişim hamlesi

Sesli kitap uygulaması Storytel ve Can Yayınları’nın öykü uygulaması Trendeki Yabancı, coronavirus nedeniyle birçok insanın sosyal izolasyonu deneyimlediği bugünleri daha keyifli ve kaliteli hale getirmek amacıyla harekete geçti.

Trendeki Yabancı uygulaması 30 gün boyunca ücretsiz erişime açıldı. Uygulamayı indirenler, bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilecek, Can Yayınları Klasikler dizisinden seçilen eserleri online olarak okuyabilecek.

Storytel de daha önce 14 gün olan ücretsiz deneme süresini 30 güne çıkardı. Storytel kütüphanesine 30 gün boyunca ücretsiz erişebilecek. Storytel uygulaması Storytel internet sitesinden ya da akıllı telefonlara indirilebiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra abonelik başlatanlar, kütüphaneye 30 gün boyunca ücretsiz erişebiliyor.

Sesli kitapların, bu zorlu süreci atlatırken evlerde geçirilen zamanı daha kaliteli ve keyifli hale getirerek insanlara bir nebze de olsa faydalı olabileceğine inandığını söyleyen Storytel Türkiye Ülke Müdürü Berk İmamoğlu, “Storytel’in vizyonu, herkes tarafından her yerde ve her zaman zevkle paylaşılacak harika hikâyelerle dünyayı daha anlayışlı bir yere dönüştürmek. Biz de Storytel Türkiye olarak bulunduğumuz coğrafyada yaşayan insanların sosyal izolasyon süreçlerine, sunduğumuz hizmetle destek sunma kararı aldık. Ücretsiz deneme süremizi bu süreçte 30 güne çıkarttık” dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.