Steven Gerrard eriyor!

Lucozade Sport İngiltere'yi zor koşullarda yalnız bırakmıyor.

30.05.2014 - 13:57 | Haluk Kasarcı

Steven Gerrard eriyor!

Dünya Kupası‘nın en talihsiz takımlarından biri olarak görülen İngiltere için ev sahibi olup kazandığı 1966’dan beri her kupa hüsranla geçiyor. Stephen Hawking İngilizlerin başarısı için gereken koşulların neler olduğunu hesaplayadursun; iki hafta sonra Brezilya’da start alacak 2014 dünya kupası için İngiltere milli takımı hazır görünüyor.

Milli takımın resmî içecek sponsoru Lucozade Sport İngiliz oyuncuların karşılaşacakları ve alışkanlıkları gereği kendilerini fazlasıyla zorlayacak sıcak ve nemli Brezilya ikliminden ilham alarak hazırladığı yeni reklam filmi ile İngiliz oyunculara kupada vereceği desteğin altını çiziyor. Aktör Benedict Cumberbatch‘in seslendirdiği filmde İngiltere milli takımının kaptanı ve Liverpool’un efsane oyuncusu Steven Gerrard‘ın sıcaktan eridiğini görüyoruz. Neyse ki kaptanın imdadına Lucozade yetişiyor ve az önce sıcaktan eriyip giden Gerrard tekrar ferahlayıp eski formuna dönüyor.

CGI ve 3D vücut tarama teknolojisinin etkileyici biçimde bir arada kullanıldığı film kuvvetli işçiliğiyle takdir toplayacağa benziyor. İngiliz taraftar ve oyuncular mı? Onlar kupa sevincini bir kez daha yaşamak için erimeyi çoktan göze almış olsa gerek.

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.