MediaCat

Kardeş Payı Twitter’ın en çok konuşulan programı oldu

Program, Arkadaşım Hoşgeldin ile arasındaki farkı açıyor.

Kardeş Payı Twitter’ın en çok konuşulan programı oldu

Haftanın kahkaha günü ezeli rakiplerden Kardeş Payı’nın birinciliği ile kapandı. Bu Perşembe sosyal TV izleyicilerini parmaklarında yakalayan dizi dün akşamın en çok etkileşime geçilen yayını oldu. #kardeşpayıdenince etiketiyle yayınlanan bölüm izleyicilerden beğeni alırken “Oğlum ne yapıyorsun sen? Tüm tuşlara basarak bölüm geçmeye mi çalışıyorsun?” ve “Hilmi: Nakil hasta kabul edemiyoruz SSK da geçmiyor bizde. Özel ambülansız biz. Kazığız.” gibi espriler hızla yayılıp, paylaşıldı. “Cahil cahil konuşma doktor insanın babası ölür mü hiç.” lafı ise sosyal TV izleyicileri arasında duygu dolu paylaşımlara neden oldu.

Perşembe gününün Twitter'da en çok konuşulan programı Kardeş Payı oldu

Arkadaşım Hoşgeldin açık ara kaptırdığı birinciliğin arkasından günü ikinci tamamladı. Bu hafta Fedon’u sahneye çıkartan Tolga Çevik gene izleyicilerden yoğun ilgi gördü ve esprileri heyecanla Twitter’dan paylaşıldı.

Fatih Portakal ile Türkiye’nin Trendleri Perşembe gecesi yayınını üçüncü sırada kapattı.

Fatih Portakal ile Türkiye’nin Trendleri Perşembe gecesi yayınını üçüncü sırada kapattı. Sendikacılığın konuşulduğu geceye DİSK ve KESK yöneticileri konuk oldu. Sosyal TV izleyicilerinden “Fatih bey asıl sorun sendikalı olmaktan korkan çalışanlar ve sendikayı yanlış tanıtan anlamsız kavgalar” gibi yorumların geldiği programda izleyiciler aynı zamanda Fatih Portakal’a teşekkürlerini de iletti.

Kurtlar Vadisi Pusu yayın gecesinde ilk beşte beşinci sırada yer aldı.

Survivor, bu hafta ilk beşteki yerini ısrarla korumaya devam ederek Perşembe gününü dördüncü sırada kapattı. Kurtlar Vadisi Pusu yayın gecesinde ilk beşte beşinci sırada yer aldı. Ara ara sosyal TV izleyicilerinin “11 yıldır Kurtlar Vadisi’ni izliyorum, bir tane bile kurt görmedim.” gibi espriler yaptığı gecede @acigdembatur, @sabrireyiziniz, @panafilm ve @alibuhara en çok mention alan hesaplar oldu.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Perşembe gününün Twitter'da en çok konuşulan programı Kardeş Payı oldu

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 29 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.