Starpet’in kurumsal web sitesine ödül

Starpet, web sitesi www.starpet.com.tr ile “2011 Communicator Awards’ta (İletişimci Ödülleri) “Üstünlük Ödülü” (Award of Distinction)’ne layık görüldü.

02.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Akaryakıt şirketi Starpet, web sitesi www.starpet.com.tr ile Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi tarafından, bu yıl 17’ncisi düzenlenen “2011 Communicator Awards’ta (İletişimci Ödülleri) “Üstünlük Ödülü” (Award of Distinction)’ne layık görüldü. Firma, bu ödülle online ortamda yaptığı çalışmalar kapsamında 2.ödülünü almış oldu.
 

Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi üyesi olan ve görsel sanatların çeşitli disiplinlerinin önde gelen profesyonellerinden oluşan; Disney, Victoria’s Secret, Wired, Yahoo! gibi önde gelen şirketlerde görev yapan 550’yi aşkın üyenin oyları ile yapılan yarışmada Starpet, Gri Creative’in projelendirdiği kurumsal web sitesi www.starpet.com.tr ile alanında saygın “Üstünlük Ödülü” (Award of Distinction)’nü aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.