Kerem Tunçeri Disney XD projesinde

The Walt Disney Company Türkiye, Disney XD’nin “Yükseği Hedefle” projesini Türk Milli Basketbol oyuncusu Kerem Tunçeri ile başlatıyor.

02.06.2011 - 00:00 | MediaCat

The Walt Disney Company Türkiye, Disney XD’nin “Yükseği Hedefle” projesini Türk Milli Basketbol oyuncusu Kerem Tunçeri ile başlatıyor. Bu koçluk kampanyası, Türk Milli Takımı ve Efes Pilsen’in başarılı oyun kurucusu Kerem Tunçeri; ödüllü spor fotoğrafçısı Yaşar Saygı ve spor gazetecisi Zafer Büyükavcı ile başlıyor.

 Disney XD’nin “Yükseği Hedefle” projesi üç ayda bir, ülkenin dört bir yanındaki çocuklara, gerçek potansiyellerine ulaşmayı öğrenmek üzere farklı alanlarda koçluk alma fırsatları sunacak. 
 
Kerem Tunçeri projeyle ilgili “Küçüklüğümde annemle babam bana, yapabileceklerimin sınırı olmadığı söylerdi ve bu hayat boyu felsefem oldu. Disney XD’nin ‘Yükseği Hedefle’ projesi, yeteneklerimi, bilgimi ve deneyimimi, yeni nesil spor tutkunlarıyla paylaşmamı ve akıllarına gerçekten bir şey koyarlarsa ve yükseği hedeflerlerse yapamayacakları hiçbir şey olmadığını aşılamamı sağlayacak.” dedi.

“Yükseği Hedefle” koçluk programı, 2011’de dağcılık ve rüzgar sörfü alanlarındaki yeteneklerle devam edecek. Projelere katılmak için, Disney XD “Yükseği Hedefle” sitesi www.disneyxd.com.tr/stunt/yuksegi-hedefle‘i 3 Temmuz’dan önce ziyaret etmeleri, hangi başarılı kişiyle koçluk çalışmasına başvurmak istediklerini seçmeleri, sorulara cevap vermeleri ve sonra bu yetenekli kişiyle tanışma ve koçluk fırsatı için neden kendilerinin seçilmesi gerektiğini anlatmaları gerekiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.