Starcom İstanbul “M&M Awards 2006”da birincilik ödülü kazandı

Starcom İstanbul, Western Union için oluşturduğu ‘Yola Çıkanlar’ isimli medya ürünü ile ‘Televizyonun En İyi Kullanımı’ dalında birincilik ödülünü kazandı.

15.09.2006 - 00:00 | MediaCat

Markalar için ele alınan medya iletişimi çözümlerinin tüketici içgörüsüyle olan bağlantısının ve iş sonuçları üzerindeki katkısının esas kriter olarak alındığı “M&M Awards 2006”da, Starcom İstanbul Western Union için ürettiği işle zafere ulaştı.

Starcom İstanbul, Western Union için oluşturduğu ‘Yola Çıkanlar’ isimli medya ürünü ile ‘Televizyonun En İyi Kullanımı’ dalında birincilik ödülünü kazanarak bir ilke daha imza attı. Daha önce Türkiye’den hiçbir medya ajansı bu prestijli yarışmada dereceye girmeyi başaramamıştı.

Ayrıca Starcom İstanbul ‘Yola Çıkanlar’ projesiyle, ‘Finansal Servisler ve Danışmanlık Sektörlerindeki En İyi Kampanya’ dalında da finale kalmasına rağmen, bu daldaki birincilik ödülü Starcom Londra ofisine gitti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.