MediaCat

Starbucks İtalya’ya İtalyanlardan yorumlar

İtalyanlar, markanın ülkedeki ilk restoranını yorumluyor.

Starbucks İtalya’ya İtalyanlardan yorumlar

Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermesine rağmen yakın zamana kadar İtalya pazarına giriş yapmayan Starbucks, İtalya’daki ilk mağazasını bu hafta Milano kentinde açtı ve deyim yerindeyse “kahvecilere kahve satmaya” başladı.

Marka daha evvel İtalyanlara kahvenin nasıl yapılacağını öğretmeye değil, tüm saygı ve tevazuları ile birlikte, neler öğrendiklerini göstermeye geleceklerini beyan etmişti ama İtalyanların Starbucks‘ın bu hamlesine nasıl tepkiler verecekleri ise merak konusuydu.

Örneğin, The Local Italy tarafından yılın başında yapılan bir ankette katılımcıların yüzde 87’si “Mamma mia! Teşekkürler, kalsın.” yanıtını vermişti.

Bloomberg ise Starbucks’ın Milano’daki çiçeği burnunda restoranını ziyaret etti ve Starbucks kahvesi içen İtalyanların düşüncelerini yerinden öğrendi. Videoda görüldüğü üzere kimisi Starbucks ürünlerini takdir ederken, kimisi de tarafını net bir şekilde belli ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.