Stajyerini Instagram Hikâyeler’de arayan bir ajans

Ogilvy Socal.Lab Amsterdam, Instagram Hikâyeler'de yetenek avında.

15.11.2019 - 15:47 | Sencer Uçar

Stajyerini Instagram Hikâyeler'de arayan bir ajans

Ogilvy Social.Lab Amsterdam, ajanslarda staj yapmak isteyen öğrencilere Instagram Hikâyeler’den Instant Intern kampanyasıyla ulaşıyor.

Stajyer adayı gençleri direkt ofiste ağırlayıp mülakata almaktan ziyade onlara daha sosyal bir mecrada ulaşma amacıyla yola çıkan ajans, Instagram hesabının Hikâyeler kısmında bir dizi soru soruyor. Stajyer adayları ise ajansın Instagram hesabındaki soruları yanıtlayarak şanslarını deniyor.

Yeni yetenekleri sıkıcı ve geleneksel yollarla aramanın kendilerine anlamsız geldiğini söyleyen Ogilvy Social.Lab ECD’si Tolga Büyükdoğanay, kalbinde sosyalliğin yer aldığı bir ajans olarak, tüm dünyadaki yeteneklere kendilerine kolayca ulaşabilecekleri bir fırsat yarattıklarını belirtiyor.

Ajans yeni kampanyasıyla ajans ve yetenek arasındaki mesafeyi kapatmayı amaçlıyor ama ajansta stajyer olabilmek için Instagram Hikâyeler’de yer alan soruları yanıtlamak yetmiyor. Kampanya, mevcut mülakat sürecini zenginleştirme amacı taşıyor.

Ajansın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Lbbonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.