Spotify’dan arabada kalmak için bir sebep

Spotify'ın yeni kampanyası odağına arabadayken dinlemeyi bırakamadığınız şarkıları alıyor.

27.08.2019 - 16:56 | Arzu Nilay Kocasu

Varış noktanıza ulaştığınız halde, dinlemekte olduğunuz şarkı bitene kadar arabanın içinde kalmayı tercih ettiğiniz oldu mu? Eğer olduysa, Spotify’ın yeni kampanyası size yalnız olmadığınızı söylemek için yayında.

Spotify’ın mobil uygulamasının kullanım kolaylığının yanı sıra -Your Daily Drive, Disney Sing-Alongs ve Songs to Sin in the Car gibi meşhur çalma listeleriyle- markanın engin müzik ve podcast arşivine de dikkat çekmek isteyen kampanya, televizyonun yanı sıra açıkhava ve dijital mecralardan da hedef kitlesiyle buluşuyor.

“Araba yolculuğu sırasında müzik veya haber dinlemek her şoförün gündelik rutininin bir parçası olacak kadar evrensel bir deneyim” diyor Spotify Küresel Tüketici & Ürün Pazarlaması Başkanı June Sauvaget: “Direksiyon başındayken size eşlik eden mükemmel eküriniz Spotify’ı -Your Daily Drive gibi ürün geliştirmeleri ve içeriklerle- sürüş deneyiminin önüne ve merkezine yerleştirdik.”

“Kampanya fikri ender olarak üzerine konuştuğumuz ancak herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği basit bir içgörüden doğdu” diyen Spotify Başkan Yardımcısı & Küresel ECD Alex Bodman ise kampanyanın hikâyesini şu sözlerle anlatıyor: “Ardından, kreatif ekip bu içgörüye -Spotify’ın mizah duygusundan kararında bir doz ekleyerek- hayat vermek için çalışmalara başladı. Umarız kampanya bir yandan insanlara mükemmel bir şarkı eşliğinde araba kullanmanın çok daha iyi olduğunu hatırlatırken diğer yandan onları güldürmeyi başarır.”

Kaynak: Marcomm News

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.